Sąsiad zalał ci mieszkanie ? A może pękła rura z wodą w twojej łazience ? Sprawdź jak skutecznie pozbędziemy się wilgoci z twojego mieszkania.

 

Realizujemy usługi w zakresie osuszania mieszkań i domów po zalaniach.

 

Określamy wielkość zalania.

 

Ustalamy jaki jest zakres i skala zalania twojego mieszkania. Wykonujemy szereg pomiarów wilgotności określających poziom zawilgocenia ścian, stropów i warstw pod posadzką.

 

Dobieramy najkorzystniejszą metodę osuszania.

 

Analizujemy wykonane pomiary i przedstawiamy pełen plan realizacji – od doboru najefektywniejszej metody osuszania po wycenę realnych kosztów.

 

Rozpoczynamy proces osuszania.

 

Przystępujemy do osuszania i całkowitego pozbycia się wilgoci z twojego mieszkania. Systematycznie wykonujemy kontrolne pomiary stanu zawilgocenia i raportujemy wyniki.

 

Wykonujemy pomiary stanu zawilgocenia.

 

Wykonane pomiary wilgotności służą do weryfikacji skuteczności osuszania oraz do określenia długości procesu suszenia. Są również niezbędne dla firm ubezpieczeniowych do wypłaty odszkodowania

 

Kończymy proces osuszania.

 

W końcu mieszkanie jest już suche i można zakończyć osuszanie zalanych pomieszczeń i wykonać dezynfekcję i ozonowanie.

 

Współpracujemy z twoim ubezpieczycielem.

 

Zdajemy sobie sprawę w jak trudnej i stresującej sytuacji znajdujesz się kiedy masz zalane mieszkanie lub dom. Jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi sprawami formalnymi u twojego ubezpieczyciela. Dla twojej wygody akceptujemy rozliczenia bezgotówkowe z towarzystwem ubezpieczeniowym.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej jak usunąć wilgoć z mieszkania ?

 

Doradzimy ! Nie czekaj zadzwoń !!!