.
Osuszanie po zalaniu

Osuszanie po zalaniu

Zalane mieszkanie - „Co mam teraz robić ?”

to pytanie zadaje sobie każdy kto został dotknięty szkodą zalaniową. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji oraz szkodliwych skutków jakie niosą za sobą zawilgocone, mokre materiały. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkody rośnie.

Pro-Dry świadczy pełen pakiet usług związanych z osuszaniem po zalaniach. Nasza oferta stworzona została w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby Klientów oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Koncentrujemy się na profesjonalnym świadczeniu usług na wysokim poziomie i dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.W obliczu zalania niezwykle istotna jest szybka reakcja. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkód spowodowanych wodą rośnie.

Występują co najmniej cztery progresywne skutki zalań:

 • Kierunki

  Woda rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach systematycznie zwiększając obszar zalania.

 • Płyty

  Mokre materiały puchną i rozwarstwiają się.

 • 60

  Wysoka wilgotność przekraczająca 60 % w pomieszczeniu może powodować uszkodzenia.

 • Pleśnie

  Już w 24 godziny po zalaniu rozwijają się pleśnie i mikroorganizmy, które mogą powodować szkody materialne oraz pogorszyć jakość powietrza w pomieszczeniu.

Dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie zahamować rozwój szkód spowodowanych wodą, odpowiednio sklasyfikować rodzaj zalania, dobrać najefektywniejszą technologię oraz skutecznie osuszyć mokre, wilgotne ściany.

 

Czekamy na wszelkie Państwa pytania dotyczące szkód zalaniowych. Oferujemy bezpłatną poradę telefoniczną, w której pokierujemy w pierwszych etapach niezbędnych prac po zalaniu.

Zadzwoń do nas po bezpłatną poradę

Phone 507 626 383