osuszanie budynków osuszanie wilgoci

osuszanie po zalaniach

lokalizacja przecieków lokalizacja przecieków lokalizacja przecieków lokalizacja przecieków

 

LOKALIZACJA PRZECIEKÓW

Wilgoć występująca w budynku zawsze powoduje jego uszkodzenie i wpływa na samopoczucie jego mieszkańców. Łatwo zaradzić tym problemom jeżeli znamy źródło wilgoci. W przypadku rozszczelnień instalacji wodnych, zwłaszcza w nowym budownictwie, dokładne zlokalizowanie miejsca awarii nie jest łatwe.
Instalacja doprowadzenia wody oraz centralnego ogrzewania poprowadzona jest w podłodze przez co zlokalizowanie oraz naprawa przecieku wymaga inwazyjnych rozwiązań. Usunięcie paneli podłogowych, parkietu czy usunięcia kafli jest niezbędne przy naprawie, ale czy szukanie i lokalizacja miejsca awarii wodnej wymaga rozkuwania połowy mieszkania?
osuszanie po zalaniuPRO-DRY dysponuje innowacyjną metodą bezinwazyjnej lokalizacji przecieków na instalacji wodnej oraz centralnego ogrzewania. Metoda ta pozwala na precyzyjne określenie miejsca, gdzie należy wykonać odkrywkę w podłodze by naprawić awarię.
Wykonanie szeregu pomiarów składa się na jeden obraz, pozwala to nam precyzyjnie określić miejsce awarii instalacji wodnej. Szybka i bezinwazyjna lokalizacja ogranicza szkody powstałe w jej wyniku. Umożliwia wykonanie niezbędnych napraw przy minimalnej ingerencji w wyposażenie lokalu i minimalnie wpływa na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.Zadzwoń do nas po bezpłatną poradę     

osuszanie budynków
PRO-DRY Spółka Jawna
ul. Sebastiana Klonowicza 71A
80-408 Gdańsk NIP: 584-27-29-709
e-mail: biuro@pro-dry.pl
Bądź na bieżąco

Newsletter
PRO-DRY osuszanie po zalaniach - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Panel administracyjny