.
Zdjęcie przykładowego artykułu

Lokalizacja przecieków

Zalane mieszkanie - jak znaleźć miejsce awarii?”

Wilgoć występująca w budynku zawsze powoduje jego uszkodzenie i wpływa na samopoczucie jego mieszkańców. Łatwo zaradzić tym problemom jeżeli znamy źródło wilgoci. W przypadku rozszczelnień instalacji wodnych, zwłaszcza w nowym budownictwie, dokładne zlokalizowanie miejsca awarii nie jest łatwe.

 

Instalacja doprowadzenia wody oraz centralnego ogrzewania poprowadzona jest w podłodze przez co zlokalizowanie oraz naprawa przecieku wymaga inwazyjnych rozwiązań. Usunięcie paneli podłogowych, parkietu czy usunięcie kafli jest niezbędne przy naprawie, ale czy szukanie i lokalizacja miejsca awarii wodnej wymaga rozkuwania połowy mieszkania?

 

PRO-DRY dysponuje innowacyjną metodą bezinwazyjnej lokalizacji przecieków na instalacji wodnej oraz centralnego ogrzewania. Metoda ta pozwala na precyzyjne określenie miejsca, gdzie należy wykonać odkrywkę w podłodze by naprawić awarię.

Lokalizacja ukrytych wycieków wody

Wykonanie szeregu pomiarów składa się na jeden obraz, pozwala to nam precyzyjnie określić miejsce awarii instalacji wodnej. Szybka i bezinwazyjna lokalizacja ogranicza szkody powstałe w jej wyniku. Umożliwia wykonanie niezbędnych napraw przy minimalnej ingerencji w wyposażenie lokalu i minimalnie wpływa na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.


Zadzwoń do nas po bezpłatną poradę

Phone 507 626 383