.
Zdjęcie przykładowego artykułu

Profesjonalne Osuszanie

Pro-Dry specjalizuje się w usługach kompleksowej likwidacji szkód zalaniowych oraz kontroli warunków klimatycznych wewnątrz pomieszczeń. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu kluczowych działań mających na celu ograniczenie występowania szkód wtórnych. Koncentrujemy się na profesjonalnym świadczeniu usług na wysokim poziomie i dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W swoich działaniach wykorzystujemy najnowsze technologie które pozwalają nam osiągać bardzo dobre efekty prowadzonych przez nas prac w jak najkrótszym czasie.


Ponieważ wiedza jest kluczem do sukcesu Pro-Dry nieustannie inwestuje w rozwój swojego zespołu jak również nowe i innowacyjne technologie dzięki czemu kadra złożona z wysokiej klasy specjalistów oferuje usługi o najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, Pro-Dry może poszczycić się bardzo wysoką skutecznością swoich działań. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz jakość świadczonych usług zapewnia Państwu gwarancje rezultatu prowadzonych prac oraz minimalizację strat.


Jak działamy
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat obliguje nas do zachowania indywidualnego podejścia podczas oceny i weryfikacji szkody zalaniowej. W wyniku przeprowadzonej analizy pomiarów stanu zawilgocenia i oględzin na miejscu zalania jesteśmy w stanie dostarczyć najlepszy pakiet rozwiązań, dobrać odpowiednią technologię osuszania, przygotować odpowiednie dokumenty do firmy ubezpieczeniowej aby mogli państwo uzyskać odszkodowanie za zalane mieszkanie, zagwarantować efekt prowadzonych przez nas prac.


Pro-Dry w Polsce
Nasze usługi świadczymy w całym kraju, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów i partnerów dzięki czemu jesteśmy w stanie zareagować na zgłoszenie w bardzo krótkim czasie. Nasi partnerzy jak również główne oddziały firmy zlokalizowane w Warszawie, Olsztynie i Białymstoku świadczą usługi zgodnie z rygorystycznymi wymogami i wysokimi standardami. Jakość świadczonych usług osuszania budynków z wszelkiego rodzaju wilgoci jest przez nas monitorowana i poddawana szczegółowej analizie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność realizacji naszych działań, pozostawiając naszym klientom suchy i bezpieczny lokal pozbawiony jakiejkolwiek wilgoci.


Nasze usługi skupiają się między innymi wokół takich zagadnień jak:


1. Osuszanie budynków: zespół czynności i operacji technologicznych mających na celu zredukowanie zawartości wody w ciałach stałych

  1.1 Osuszanie po zalaniu

    1.1.1 Osuszanie mieszkań

    1.1.2 Osuszanie domów

    1.1.3 Osuszanie biur

    1.1.4 Osuszanie magazynów

  1.2 Osuszanie strefy podposadzkowej: osuszanie strefy izolacji termicznej poprzez wypompowanie wody za pomocą specjalistycznych pomp

  1.3 Osuszanie wilgoci technologicznej: wilgoć występująca na etapie prac budowlanych i remontowych


2. Pomiary wilgotności: pomiary stanu zawilgocenia ciał stałych za pomocą mierników rezystancyjnych i pojemnościowych.

  2.1 Pomiary wilgotności ścian i sufitów

  2.2 Pomiary wilgotności posadzki przed położeniem parkietu

  2.3 Pomiary wilgotności powietrza

  2.4 Pomiary wilgotności drewna

  2.5 Pomiary temperatury ścian i sufitów

3. Lokalizacja ukrytych przecieków i awarii wodnych

4. Odgrzybianie i ozonowanie


Zadzwoń do nas po bezpłatną poradę

Phone 507 626 383