osuszanie budynków osuszanie wilgoci

osuszanie po zalaniach


WSPÓŁPRACA Z TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI

Towarzystwa Ubezpieczeniowe dokładają wszelkich starań żeby usatysfakcjonować swoich klientów w obliczu występującej szkody. Klienci zaś stawiają przed ubezpieczycielem coraz większe wymagania, czego wynikiem są polisy Home Assistance, które cieszą się coraz większym powodzeniem. Klienci mogą liczyć na profesjonalną, szybką pomoc w likwidacji zaistniałej szkody.
Firma Pro-Dry dzięki swojemu doświadczeniu zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, gwarantując zadowolenie klienta. Nasi specjaliści działają zgodnie z określoną procedurą, która pozwala na skuteczne i szybkie usunięcie szkody zalaniowej.
Pierwszym etapem jest ocena sytuacji i określenie obszaru zalania. Pozyskane informacje umożliwiają nam na określenie skali zalania i zagrożeń szkód wtórnych. Dzięki wykonaniu pełnej diagnostyki pomiarowej, możemy określić wszystkie czynniki mające znaczenie w procesie likwidacji szkody. Dokumentacja pomiarowa stanu zawilgocenia jest niezwykle istotna, ze względu na możliwość oceny efektywności osuszania. Prowadzone pomiary kontrolne świadczą o skuteczności podjętych działań.
Poprzez zapewnienie profesjonalnych i skutecznych działań związanych z likwidacją szkód z całą pewnością zyskacie państwo dodatkowy atut w postaci jakości obsługi stałych klientów jak również w zdobywaniu nowych.
Dokładamy wszelkich starań by zapewnić szybką i kompleksową pomoc poszkodowanym dzięki czemu zyskujemy zaufanie i satysfakcję swoich klientów.

Zespół PRO-DRY

osuszanie budynków
PRO-DRY Spółka Jawna
ul. Sebastiana Klonowicza 71A
80-408 Gdańsk NIP: 584-27-29-709
e-mail: biuro@pro-dry.pl
Bądź na bieżąco

Newsletter
PRO-DRY osuszanie po zalaniach - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Panel administracyjny