Osuszanie budynków po zalaniu, jak skutecznie pozbyć się wilgoci - Pro-Dry Osuszanie

Osuszanie budynków po zalaniu, jak skutecznie pozbyć się wilgoci

Osuszanie budynków po zalaniu
Osuszanie budynków po zalaniu – jak skutecznie pozbyć się wilgoci.

Nadmiar wilgoci z powodu uszkodzeń instalacji wodnej, pęknięć rur lub przecieków dachowych powoduje szybki wzrost pleśni, którą należy bezzwłocznie usunąć. Pleśń może spowodować szybkie pogorszenie się stanu drewnianych elementów i wyposażenia domu takich jak np: parkiet, listwy przypodłogowe lub meble, a także uszkodzenia powłok malarskich. Zarodniki pleśni mogą źle wpływać na stan zdrowia, powodować alergie skórne, astmę lub kaszel.

Aby zapobiec wzrostowi pleśni i rozszerzaniu się dalszych uszkodzeń należy niezwłocznie usunąć wilgoć z mieszkania, rozpoczynając proces osuszania budynku. Wasza szybka reakcja i podjęcie działań zapobiegnie tego rodzaju problemom. W pierwszej kolejności trzeba zlokalizować przyczynę zalania a następnie przystąpić do osuszenia budynku. Jedną z najskuteczniejszych metod jest zastosowanie zaawansowanych urządzeń do osuszania w celu wydajnego usuwania wody ze ścian. Najbardziej efektywnym sposobem osuszania budynków w naszej ocenie jest zastosowanie kondensacyjnych osuszaczy powietrza. Wilgotne powietrze zasysane jest do osuszacza przez wentylator. Wilgoć w postaci pary wodnej jest skraplana a następnie spływa do zbiornika skąd automatycznie jest odpompowywana do kanalizacji lub poza osuszany budynek. W efekcie osuszacz generuje suche powietrze. Aby zwiększyć wydajność osuszaczy stosuje się wentylatory. Tworzą one cyrkulację suchego powietrza co znacznie przyśpiesza proces osuszania budynków.

W jaki sposób możemy ci pomóc ?

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu osuszania budynków, dzięki czemu jesteśmy w stanie zdiagnozować problem i zaproponować najskuteczniejszą metodę pozbycia się problemu mokrych ścian.

Nasze urządzenia charakteryzuje wysoka wydajność osuszania, cicha praca oraz energooszczędność. Profesjonalne osuszacze przystosowane są do ciągłej pracy bez konieczności wylewania wody, co znacznie zwiększa efektywność osuszania budynków.

Zapewniamy najnowocześniejsze osuszacze podposadzkowe, pozwalające na pozbycie się wilgoci znajdującej się pod podłogą. Osuszacze stref zamkniętych mają szerokie zastosowanie w procesie osuszania budynków przyspieszając suszenie ścian nawet o 75%.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując kompleksowe działania, które później owocują szybki i efektywnym procesem osuszania budynku. Efekty osuszania raportowane w postaci protokołów z pomiarów. Wszystkim naszym klientom zapewniamy poufność i bezpieczeństwo danych.

Zespół Pro-Dry

Tagi:
Komentarze:
Dodaj komantarz
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Imię *
  E-mail *
  WWW
  Przepisz kod *
osuszanie kod
*
Tagi HTML są wyłączone
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w formularzu w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi komentarzy. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.
O NAS
Blog PRO-DRY to zbiór informacji, porad oraz aktualności dotyczących usuwania szkód zalaniowych i odgrzybiania pomieszczeń. Tu także znajdą Państwo informację o zmianach i aktualnościach dotyczących oferty PRO-DRY

osuszanie budynków W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona zawiera autorskie zdjęcia i opracowania, każdorazowe wykorzystanie zamieszczonych na niniejszej stronie jakichkolwiek materiałów oraz ich publikowanie w innych miejscach wymaga zgody autorów. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 o prawie autorskim i prawach pokrewnych.